Galeria

Rajd majowy 17-20.05

4 dni w trasie i 3 pory roku- zima ze śnieżycą na szlaku granicznym pierwszego dnia w drodze do Łupkowa, wiosna drugiego dnia w drodze do Czystohorbu, lato trzeciego dnia w drodze do Smolnika nad Osławą, i trochę wiosny, trochę lata czwartego dnia w drodze powrotnej do domu.

 

Kolejne szkolenie JNBT za nami, kolejna porcja wiedzy i zrozumienia koni, mnóstwo wspaniałej zabawy i kolejna porcja pokory. No i inspiracja do dalszego wsłuchiwania się w to co mówią do nas konie, próby rozumienia- nie zawsze udane, ale coraz szybciej widzimy własne błędy i staramy się je eliminować. Już znamy termin następnego szkolenia- widzimy się w październiku 10-12 i mamy nadzieję na piękną, słoneczną ciepła i kolorową jesień w trakcie.

 

W ostatni weekend stycznia 2016 gościliśmy szkołę JNBT z szefem Andrzejem Makacewiczem. Uczestniczyli w szkoleniu nasi liczni znajomi także z Bieszczadzkich stajni, ale nie tylko. Było mnóstwo zabawy i jeszcze więcej wiedzy. Wrażenia- nie do opisania. A radość widać na zdjęciach.

 

14.06 zakończyliśmy rajd Kadrowy. 3 dni włóczyliśmy się po Bieszczadzie z Żubraczego na Jaworzec, z Jaworca przez Krysową, Siwarną, Bukowinę, Tworylne, Krywe, Hulskie, Sękowiec do Chmiela. Z Chmiela przez Sękowiec, Hulskie, Krywe, Tworylne, Rajskie, Studenne, Terkę, Dołżycę, Cisną do domu.