Atrakcje

Atrakcje

Na miejscu:

jazda konna, gorąca balia, wiata ogniskowa, ładnie zagospodarowany ogród z wydzielonymi miejscami do odpoczynku i relaksu

W najbliższej okolicy:

– w Majdanie (2 km od nas) znajduje się główna stacja Wąskotorowej Kolejki Bieszczadzkiej. Dawniej służyła do transportu drewna, dziś stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych regionu. Z Majdanu mogą Państwo ruszyć w dwóch różnych kierunkach – do Balnicy przez Żubracze albo do Przysłupia na najlepszego pstrąga w okolicy.

– mniej znane i oblegane, ale nie mniej urzekające piesze szlaki turystyczne, jak choćby startujący w Żubraczem szlak na Hyrlatą. Niedaleko jest także na Jasło czy szlak graniczny. Zawsze służymy pomocą w planowaniu trasy wycieczki!

– dookoła nas przebiega także wiele fajnych ścieżek rowerowych (m.in. Główny Karpacki Szlak Rowerowy) i tras do narciarstwa biegowego

– cmentarz połemkowski w Żubraczem, z grobem księcia Aleksandra Giedroycia

– Wyciągi narciarskie w Bystrem (20 km) i Kalnicy (12 km)

– Cisna (4,5km od nas) – liczne restauracje z kultową Siekierezadą na czele, galerie rękodzieła, w sezonie kramiki. Ponadto najbliższy sklep na Majdanie- 2,5 km od nas, najbliższa knajpka w Lisznej- 3 km od nas.