w zgodzie z koniem

Mistrz Kraju w skokach bez ogłowia 2015 zaprasza na warsztaty naturalu po bieszczadzku. Terminy do uzgodnienia. W programie jazda na halterach w terenie i na ujeżdżalni, jazda bez ogłowia, zabawy z końmi, a przede wszystkim doskonalenie dosiadu i rozumienia konia. Można do nas przyjechać z własnym koniem. Można się umówić na trening w swojej stajni. Szkolimy jeźdźców- konie na prawdę potrafią wszystko, my tylko musimy się nauczyć jak im przekazać nasze oczekiwania i zamiary. W lecie zapraszamy na tygodniowe ( lub dłuższe ) turnusy jeździeckie ze wszystkimi wyżej wymienionymi atrakcjami. Ferie zimowe również można spędzić w towarzystwie naszych koni. Zainteresowani rajdową przygodą mogą się z nami powłóczyć po Bieszczadach, Beskidzie Niskim i Słowacji. A wszystko to bez wkładania koniowi metalu do pyska. W zgodzie z harmonią, z poszanowaniem końskiej natury. Z końmi, które są naszymi partnerami, przyjaciólmi i nauczycielami.

czerwiec naturalnie

Zapraszamy na długi weekend czerwcowy-19-23.06- w programie praca z końmi z ziemi i siodła, budowanie prawidłowych relacji z koniem, w celu uzyskania spokojnego, bezpiecznego i ufającego partnera do wycieczek terenowych i jazd na ujeżdżalni. Jazda na halterach do uzyskania pełnego porozumienia z koniem, przejście na wędzidło, ćwiczenia z balansu i dosiadu ( nie tylko na koniu). Wyjazdy w teren.

 

 

majówka 2019

ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ 2019-

JAZDY W TERENIE I NA UJEŻDŻALNI

PRACA Z ZIEMI Z LINĄ I LUZEM NA ROUNDPENIE

NATURALNE JEŹDZIECTWO.

 

JNBT w marcu

Zapraszamy w marcu 22-24.03.2019 na kolejne szkolenie JNBT w naszym Ośrodku. W programie rozbudowane warsztaty z poziomu L3+, oraz warsztaty z zaangażowanych zatrzymań. Te ostatnie będą u nas po raz drugi i zachęcam, bo efekty są niesamowite, a porcja wiedzy jeździeckiej też nie do pogardzenia.

 

 

ferie w siodle

Zapraszamy codziennie na jazdy w terenie. w godzinach 10-13 lub do uzgodnienia telefonicznie.

Rajd Jesienny

Rajd gwiaździsty na Wielkie Jasło i Wielki Dział 13-14.10