w zgodzie z koniem

Mistrz Kraju w skokach bez ogłowia 2015 zaprasza na warsztaty naturalu po bieszczadzku. Terminy do uzgodnienia. W programie jazda na halterach w terenie i na ujeżdżalni, jazda bez ogłowia, zabawy z końmi, a przede wszystkim doskonalenie dosiadu i rozumienia konia. Można do nas przyjechać z własnym koniem. Można się umówić na trening w swojej stajni. Szkolimy jeźdźców- konie na prawdę potrafią wszystko, my tylko musimy się nauczyć jak im przekazać nasze oczekiwania i zamiary. W lecie zapraszamy na tygodniowe ( lub dłuższe ) turnusy jeździeckie ze wszystkimi wyżej wymienionymi atrakcjami. Ferie zimowe również można spędzić w towarzystwie naszych koni. Zainteresowani rajdową przygodą mogą się z nami powłóczyć po Bieszczadach, Beskidzie Niskim i Słowacji. A wszystko to bez wkładania koniowi metalu do pyska. W zgodzie z harmonią, z poszanowaniem końskiej natury. Z końmi, które są naszymi partnerami, przyjaciólmi i nauczycielami.

JNBT w marcu

Zapraszamy w marcu 22-24.03.2019 na kolejne szkolenie JNBT w naszym Ośrodku. W programie rozbudowane warsztaty z poziomu L3+, oraz warsztaty z zaangażowanych zatrzymań. Te ostatnie będą u nas po raz drugi i zachęcam, bo efekty są niesamowite, a porcja wiedzy jeździeckiej też nie do pogardzenia.

 

 

ferie w siodle

Zapraszamy codziennie na jazdy w terenie. w godzinach 10-13 lub do uzgodnienia telefonicznie.

Rajd Jesienny

Rajd gwiaździsty na Wielkie Jasło i Wielki Dział 13-14.10

 

Jasiek i Heca w terenie

26.12.2017 pojechaliśmy rodzinnie w teren. Jasiek na 2,5 letniej Hecy robionej od pół roku z ziemi metodami JNBT i po kilku jazdach na ujeżdżalni- dla wyjaśnienia jazdach bardziej stępowych z utrwalaniem sterowności i hamowalności, oraz jednym spacerku pode mną również w terenie na 30 minut. Tym razem jazda trwała prawie godzinę w głębokim śniegu, więc też kłus i lekki galopek były wykonane tylko na krótkim odcinku odśnieżonej drogi. Asystowały Fantazja pod Justyną i Muza pode mną. Heca jak każde z tej rodziny była zupełnie bezproblemowa, a po szkoleniu z ziemi całkiem dobrze sterowna. Jasiek dumny i zadowolony.

 

DSCF0001 DSCF0002 DSCF0004 DSCF0005 DSCF0008 DSCF0009 DSCF0010 DSCF0011 DSCF0013 DSCF0014 DSCF0016 DSCF0020

 

 

w góry i do wody

minęło 2/3 sezonu wakacyjnego, po mokrym i zimnym lipcu zrobił się suchy i gorący sierpień. Konie po kilkugodzinnych wyjazdach w góry mają zapewnione SPA, mycie i chłodzenie, a jeźdźcy dodatkową zabawę